COLOR SET

COLOR SET

Kolekce vín, která reaguje barevně na teploty od osvěžení bílou až k zahřátí tmavou červenou.

1599 Kč s DPH

Grüner Veltliner Federspiel Weissenkirchen 2019
Úžasně vyzrálý veltlín, jehož hrozny pocházejí z vinic z Weissenkirchenu a jeho okolních vesnic, je dokonale elegantní s minerálním stylem.

Weissburgunder Federspiel Terrassen 2019
Rulandské bílé - dobře vyvážené se svěží kyselinou a jemnou příchutí lískových oříšků, šťavnaté
ovocné a květinové tóny vedou k jeho středně dlouhému závěru. Ideální k zeleninovým jídlům, zejména v sezóně chřestu.

Rosé Zweigelt Federspiel Himmelstiege 2020
Rozhodně stojí za vyzkoušení, neb růžové z Wachau není nasládlé cuvée, které bývá takto definované v širokém vínovém povědomí. Je to úžasné suché víno se zbytkovým cukrem 1,3g, které se vyrábí z odrůdy Blauer Zweigelt. Delikátní vůně cassisu, černých třešní a jahod s náznaky citrusů, badiánu doprovází jemná kořenitost. Super ke grilování.

Cabernet Sauvignon Estate Reserve 2019, Viňa Morande, Chile
Intenzivní a hladký Cabernet Sauvignon z vyzrálých hroznů s výnosem jedna hlava = jedna láhev. Hustota výsadby na vinici je více jak 10 000 keřů na hektar, díky čemuž se daří vypěstovat hrozny s nesmírnou koncentrací.

Syrah Reserva 2019, Las Moras, Argentina
Víno z odrůdy Syrah s perfektním poměrem mezi ovocností a projevy dřeva získanými vyzráváním v dubových sudech. Ve vůni i chuti je expresivní a harmonické. Ovocné tóny vyzrálého tmavého ovoce jsou podpořeny dlouho doznívající kořenitostí.

Malbec Black Label 2018, Las Moras, Argentina
Famózní Malbec s nesmírně expresivním a bohatým buketem, v němž se tóny zralých švestek výborně doplňují s dotek pražené kávy a čokolády. Chuť je plná, vrstevnatá, s pevnou strukturou a jemnými taniny v dlouhém závěru.

 

Přihlášení