EASTER PACK

EASTER PACK

Další čerstvé ročníky z Wachau...

1499 Kč s DPH

Výrobce: Domäne Wachau

Grüner Veltliner with & for Friends 2020
Oblíbený, lehký Heinz, který se už ovšem takto nejmenuje, neb v některých sousedských zemích si toto jméno spojují s kečupem...každopádně je to veltlín, co se s láskou dělá pro přátele. A je znamenitý, neb za ním stále stojí hlavní sklepmistr a enolog Heinz Frischengruber.

Chardonnay Federspiel Terrassen 2020
Zkuste rakouské Chardonnay, populární a tolik rozšířenou odrůdu. Naladí vás vůně bílé broskve, lesního medu s náznaky lískových oříšků, pokračuje exotické ovoce a kdoule na patře. Víno je středně plné, elegantní a vyvážené.

Grüner Veltliner Federspiel Himmelstiege 2020
Riesling Federspiel Himmelstiege 2020
Moje oblíbené, ať už veltlín nebo ryzlink Himmelstiege. Klasika s výraznou, kořenitou vůní, přitažlivým ovocem a velkou mineralitou, která dlouho tančí v ústech.

Grüner Veltliner Federspiel Katzensprung 2020
V překladu „kočičí skok" – proslulý veltlín z Wachau, jehož původce je spjat s historií Rakouska. Osvěžující víno plné ovoce, živé kyselinky a velkého požitku.

Rosé Zweigelt Federspiel Terrassen 2020
Růžové víno z typického rakouského Zweigeltu, které je na nose otevřené a hravé s jemnou vůní rybízu, jahod s náznaky hřebíčku a jemných citrusů. Třeba se nám podaří rozpálit grily a v tomto případě klidně k masu jako doprovod.

Přihlášení