FRESH 2020

FRESH 2020

Chtělo by to čerstvý ročník! Pro toho, kdo má rád svěží bílá vína z Wachau jsem připravila jednoduchou krabici, kde najdete nové ročníky 2020 jako předzvěst pro nadcházející sezónu. Zkuste zažít drobnou změnu a povzbudit svoje chuťové buňky …

1499 Kč s DPH

Výrobce: Domäne Wachau

Grüner Veltliner Steinfeder Classic
Svěží, ovocné a živé víno s jemnou vůní zelených jablek. Ideální na večírky, pikniky a skvělý doprovod k těstovinám. Zkrátka to, co máme rádi a tak se pojďme těšit ????

Grüner Veltliner Steinfeder Gneiss & Löss
„Univerzální" víno, které splní očekávání typického veltlínu. Výrazná pepřová chuť a pikantní struktura; jemné náznaky citrusů, jablka Golden Delicious, mandarinky a čerstvého pepře. Velmi lehké a svěží na patře s osvěžující kyselinkou a bohatou ovocnou chutí.

Grüner Veltliner Steinfeder Hochrain
Elegantní veltlín z terasovité vinice Hochrain. Vydařený ročník 2020 přináší vyvážené víno s perfektní kyselinkou a úžasnou paletou vůní a chutí. Citrusy, zelené jablko, rebarbora, trochu angreštu, sušených bylin, jemné koření a bílý pepř. Hm...

Riesling Federspiel Classic
Dá se o ryzlinku říci, že je půvabný? Dá...šťavnaté peckové ovoce a pikantní kyselost je pěkně vyvážená s hlubokým aroma a chutí. Jemné nektarinkové tóny, citrusy, divoké byliny a náznaky mučenky. Dokonale doprovází ryby, polévky, drůbež, prosciutto a široký sortiment zeleninových pokrmů.

Rosé Zweigelt Himmelstiege
Růžovka s výrazným minerálním charakterem a okouzlující svěžestí. Delikátní vůně černého rybízu, černých třešní a jahod, náznaky citrusů a badiánu pro jemnou kořenitost. Chuť je středně plná, ovocná, ale vyvážená s osvěžující kyselinkou.

Gelber Muskateller Federspiel Terrassen
Perfektní aperitiv. Mezi vůněmi tohoto aromatického vína najdete jemné citrusy, bezový květ, med, mango a jemné náznaky kdoule. Na patře je svěží a lákavé s živou kyselostí a intenzivním ovocem. Dokonale doprovází předkrmy, prosciutto s melounem a pikantní thajské polévky.

 

Přihlášení