Prosecco - bublinky kam se podíváš :)

Prosecco - bublinky kam se podíváš :)

Vyzkoušejte italskou klasiku z oblasti Veneta od Villa Sandi, které se nachází mezi Valdobbiadene Prosecco DOCG a DOC oblastmi Montello a Piave. A k tomu šumivka z Domäne Wachau...

1399 Kč s DPH

Prosecco Frizzante DOC Treviso
Toto perlivé Prosecco je vyrobené ze 100% z odrůdy Glera. Obsah alkoholu je 10%
Charakteristické rysy: jemné a přetrvávající perlení, světle žlutá jiskřivá barva, ovocná vůně i chuť

Frizzante Prosecco DOC Treviso Il Fresco Spago
Velmi světle žlutá barva s jemným a dlouhotrvajícím perlením. Vůně je ovocná a květinová, s náznaky zlatých jablíček a drobných horských květů. Suchý, měkký a aromatický pocit na patře postupně přechází do květinové a velmi harmonické dochuti.

Blanc de Blanc Brut
Směs odrůd, převážně Pinot Grigio a Chardonnay. Velmi světle žlutá barva se zelenkavými odlesky, přetrvávající jemné perlení. Vůně květinová a ovocná, s náznakem nezralých zlatých jablíček. Suchá a svěží chuť s náznakem pelyňku.

Asolo Prosecco Superiore DOCG Brut
Metoda druhotného kvašení. Velmi světle žlutá barva s dlouhotrvajícím, jemným perlením a výrazná svěží ovocná vůně. V chuti velmi zřejmé ovocné tóny. Elegantní a harmonická dochuť.

Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Spumante Brut Millesimato
Metoda druhotného kvašení. Velmi světle žlutá barva a dlouhotrvající jemné perlení. Intenzivní aroma s náznaky nezralých zlatých jablek. Příjemný a elegantní pocit na patře připomínající vůni květů akácie.

Na závěr rakouská šumivka:
Fresco Frizzante z Domäne Wachau
Šumivé víno z hroznů sklizně Steinfeder. Příjemné cuvée, kde převažuje svou čerstvostí Rivaner (Müller Thurgau), strukturu a ryzost dodává Grüner Veltliner + Riesling a aromatickou hloubku doplní Muskateller.

Přihlášení